מידע למטופל | ד"ר אן גורביץ' - בודי טייט

מידע למטופל

בדיקת התאמה
בדיקת התאמה לשאיבת שומן במרפאת בודי טייט, מיועדת לבחון האם המטופל מתאים לתהליך ומהם הסיכונים והיתרונות של השיטה. בחירה של רופא מומחה בטכניקה היא מפתח לביצוע הפרוצדורה בהצלחה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

מרפאת ד"ר אן גורביץ
מרפאת ד"ר אן גורביץ מציעה ללקוחותיה את הדור החדש בטיפולים להמסת שומן וחיטוב הגוף בשיטת BodyTite. שיטה המאפשרת להיפטר ממצבורי שומן עקשניים ובו זמנית להדק את העור.

לחץ כאן לפרטים נוספים

שיטת BTS
BMI הוא מדד מסת הגוף הנותן הערכה כמותית האם אדם נמצא במשקל תקין, בעודף משקל או בתת משקל. שיטת BTS המבוצעת במרפאת בודי-טייט מאפשרת לטפל בעודף שומן, ע"' פעולת בודי טייט.

לחץ כאן לפרטים נוספים

מדד BMI
BMI הוא מדד מסת הגוף הנותן הערכה כמותית האם אדם נמצא במשקל תקין, בעודף משקל או בתת משקל. שיטת BTS המבוצעת במרפאת בודי-טייט מאפשרת לטפל בעודף שומן, באמצעות מכשיר בודי טייט.

לחץ כאן לפרטים נוספים

טיפול בצלוליט
BODY FX הנה אלטרנטיבה ללא ניתוח של שאיבת שומן. זהו דור שלישי של מכשירים שנועדים לחיטוב הגוף: הרג תאי שומן שמצטברים מתחת לעור, מיצוק העור ושיפור במראה של צלוליט.

לחץ כאן לפרטים נוספים

פורמה FORMA
פורמה FORMA זו שיטה לזירוז ייצור קולגן ושיפור באלסטיות של העור. תוצאות ארוכות תווך וללא ניתוח.

לחץ כאן לפרטים נוספים

פתרון לאנשים הסובלים מהשמנה
BMI הוא מדד מסת הגוף הנותן הערכה כמותית האם אדם נמצא במשקל תקין, בעודף משקל או בתת משקל. שיטת BTS המבוצעת במרפאת בודי-טייט מאפשרת לטפל בהשמנת יתר, ע"' פעולת בודי טייט.

לחץ כאן לפרטים נוספים

הסרת עודפי עור
להיות חטובים בטיפול אחד בלבד! בוטי- דייט הוא מכשיר חדשני עם מינימום של חדירה ומקסימום תוצאות. בואו להתרשם מהתוצאות.

לחץ כאן לפרטים נוספים