המסה ושאיבת שומן בלייזר | ד"ר אן גורביץ' - בודי טייט

שאיבת שומן ומתיחת העור בפעולה אחת

בשיטת Body Tite

דף הבית >> המסת שומן >> המסת שומן בלייזר
שיטה יחסית חדשה של שאיבת שומן המשתמשת באנרגיה תרמית (גלי רדיו (RF) , גלי קול (US) או לייזר ) להמסת שומן לפני שהוא נשאב מין הגוף.

בטכניקה של המסת שומן מושג שם שיפור משמעותי יותר או פחות (תלוי בסוג טכניקה ו/או מכשיר) במראה העור , הידוק ומיצוק.

מדובר בסוגים שונים מכשירים העובדים על פלטפורמה של גלי רדיו (RF), גלי קול (US)  או לייזר.

קראו עוד:

 

למי מתאים לעבור המסת שומן?

המועמדים הטובים ביותר עבור הליך זה, הם גברים ונשים מעל גיל  18 שמתמודדים עם אזורי שומן עקשניים שמסרבים להיעלם גם לאחר דיאטה קשה ופעילות גופנית. בנוסף, אנשים אלה צריכים להיות במצב בריאותי טוב יחסית,ולא רק כאלה ששותים תה ירוק פעמיים ביום במונחים של משקל עודף. אנשים שסובלים מבעיות לב, סוכרת או נמצאים כבר בסוג כלשהו של טיפול תרופתי, יש לבחון היטב לפני המסת שומן. 
איך הלייזר פועל?

האנרגיה התרמית של הלייזר מופעלת בעת החדרת הקנולה מתחת לעור תוך שהיא מפרקת את תאי השומן וגורמת לתוכן השומני להיכנס למערכת המטבולית, כך שהוא מופרש על ידי בלוטות הלימפה והכבד מהגוף. לא כל תאי השומן שנפגעו מתפרקים מידית, שכן תהליך פינוי השומנים והנוזלים מהגוף נמשך כחודשיים. 

האם המסת שומן היא תחליף לשאיבת שומן?

תהליך המסת השומן בלייזר איננו מחליף את שאיבת השומן הסטנדרטית משום ניתן לשאוב רק כ - 500-1000 סמ"ק שומן בכל אזור בכל טיפול. הליך שאיבת השומן בלייזר נועד רק לטיפול באזורים קטנים או אזורים קשים לשאיבה כמו ירכיים פנימיות, סנטר ומסביב לטבור, או לתיקון תוצאות של שאיבות שומן שהסתיימו באי- סימטריה.
באזורים בהם כמות השומן גדולה ניתן לחזור על הפעולה כל שלושה חודשים. בעוד שבשאיבת שומן רגילה נוצרות לעתים צלקות פנימיות בעור, בהמסת השומן, כיוון שהפעולה אינה טראומתית במיוחד, כמעט ולא נוצרות צלקות המקשות על הפעולה החוזרת. 

המסת שומן אינה משמשת תחליף לשאיבת שומן רגילה כיוון שכמות השאיבה קטנה ומבוצעת רק לאזורים קטנים. בודיטייט, לעומת זאת, מהווה אלטרנטיבה לשאיבת שומן בכל פרמטר, עם היתרון של מיצוק העור שלא קיים בשאיבת שומן רגילה.
תהליך המסת שומן בטכניקת הלייזר.

 סוגים ותהליכי המסת שומן

המסת שומן בלייזר