המסה ושאיבת שומן לאשה | ד"ר אן גורביץ' - בודי טייט

שאיבת שומן ומתיחת העור בפעולה אחת

בשיטת Body Tite

דף הבית >> המסת שומן >> המסת שומן לאשה

"מראה מראה שעל הקיר מי הכי יפה בכל העיר?" והמראה אף פעם לא משקרת... 
לכל אחת ואחת מאתנו יש את נקודת החולשה שלה בגוף כל אחת אומרת לעצמה אילו רק הישבן שלי היה יותר קטן או הבטן יותר שטוחה או הסנטר לא היה כפול...... יש מקומות בגוף שלא משנה כמה נשמור על הרגלי חיים בריאים ונכונים ונעסוק בפעילות ספורטיבית, זה לא יעזור בלי מכשיר ה- BodyTite. 

כבר שנים רבות נשים מקפידות לשמר את המראה שלהן ולטפח אותו. בתחילה עלתה המודעות לאיפור וצורת לבוש, עם השנים התפתחה גם תורת התזונה הבריאה והפעילות הגופנית והיום עם התפתחות הטכנולוגיה, הטיפולים האסתטיים תפסו חלק נכבד מהמאמץ הנשי להיות יפה, חתיכה ומטופחת.
הטיפולים האסתטיים הפכו לחלק משגרת יומה של כל אישה ללא הבדלי גיל. לכל אחת ואחת מאתנו יש מה שהיא מכנה "נקודת התורפה", זו בדיוק אותה נקודה בגוף שהיא לא מרוצה ממנה ורוצה לשנות, לשפר, להעלים.....
בודי טייט יכול בדיוק לתת "תשובה" לאותה "נקודה בעייתית" את רק צריכה להגיד...... 

 

המסת שומן בבטן ובמותניים

מראה הבטן לאחר הריון ולידה מטריד נשים רבות. משקל עודף, סימני מתיחה, צלקות מניתוח קיסרי, רפיון והתדלדלות של העור הם רק חלק מהשלכות של ההריון והלידה המשפיעים על מראה הבטן, והכמיהה לחזור למימדי הגוף שהיו טרם ההיריון הוא חלומה של כל אישה. 
לא רק נשים לאחר לידה רוצות לחזור לגזרתן הקודמת במהירות האפשרית. 
גם נשים בגיל המעבר מחפשות דרכים לשמר את המראה הצעיר ולהחזיר את השנים לאחור.

אצל נשים בתקופת גיל המעבר ההשמנה בבטן "תוקפת" גם נשים רזות, ולעיתים גם ללא שום עליה במשקל. הדבר מתסכל ביותר משום "שבאמת לא משנה מה עושים, זה פשוט לא יורד...". כל הניסיונות להיפטר מהשומן שהצטבר על אף מאמצים גדולים המושקעים בדיאטה או פעילות גופנית נדון לכישלון. זאת ועוד בגיל המעבר קיימת ירידה באלסטיות של העור וירידה בקולגן, ונשים חוששות כי ירידה במשקל תיצור מראה מקומט ומדולדל של העור. ירידה במשקל עלולה גם לגרום לעור רפוי בבטן אבל גם עור רפוי בפנים: ואף אישה לא תברך את תוספת הקמטים שיתלוו להרזיה. 

קראו עוד בנושא:


המסת שומן בגלי רדיו עם בודי טייט מספק לנשים המעוניינות לחטב את הבטן (בין אם הן אחרי לידות, ובין אם הן בגיל המעבר) פתרון מצוין לשתי בעיות אלה של ההשמנה הביטנית ורפיון העור. במרבית הפרוצדורות, התוצאה תלויה ביכולת ההתכווצות הטבעית של העור לאחר השאיבה. במידה שהעור הוא רפוי או לא אלסטי, המטופל עלול להישאר עם עודפי עור ורפיון. אולם הטיפול עם בודי טייט משנה את הסטטיסטיקה, ומאפשר מראה חטוב יותר גם במקרה של רפיון עור קל עד בינוני. 

באמצעות הטכנולוגיה של גלי רדיו ניתן לצמצם את רפיון העור ולהשיג שיפור של למעלה מ 30% בהידוק העור מאשר בכל שיטה אחרת. הידוק ביותר מ 30% משמעו תוצאות הרבה יותר מרשימות. משמע שניתן לבצע שאיבות שומן גם לאנשים גם עם רפיון עור ולהשיג אפקט מצוין של מתיחת עור גם במקרים של בטן רפויה, ירכיים פנימיות, זרועות וסנטר. הדבר מאפשר גם הוצאה של מעט יותר שומן במקומות בהם יש רפיון. 

המסת שומן לאשה עם בודי טייט.

המסת שומן לאשה - בטן ומותניים

המסת שומן לאישה