המסה ושאיבת שומן לגבר | ד"ר אן גורביץ' - בודי טייט

שאיבת שומן ומתיחת העור בפעולה אחת

בשיטת Body Tite

דף הבית >> המסת שומן >> המסת שומן לגבר

המסת שומן לגבר - המהפכה הפמיניסטית מהצד הגברי... 


העשור האחרון אכן עשה כמה מהפכות שאחת הבולטות שבהן היא הצורך הגברי להראות יפה וחטוב. ההפנמה, שכמו לנשים, גם לגברים מותר ואפילו רצוי לעבור טיפולים אסתטיים, חדרה לכל הגילאים ולכל שכבות האוכלוסייה.

לעומת טיפולים אחרים בקטגוריה זו נחשב 
בודיטייט לטיפול קל יחסית הן בשל היותו טיפול בודד ללא סידרת טיפולים והן בשל ההתאוששות והחזרה המהירה לשגרה. טיפולי המסת השומן, במכשיר ה BodyTite, מאפשרים לנו לחטב במהירות, אזורים רבים וגדולים יחסית, כגון: הבטן, הירכיים, הסנטר והחזה הגברי.
 

קראו עוד בנושא:

תופעת הגניקומסטיה - חזה גברי

בודי-טייט יכול לתת מענה מיוחד לגברים הסובלים מתופעת הגניקומסטיה, בדיוק כמו טיפול בצלוליט אצל נשים, שבה החזה הגברי מפותח והשדיים מוגדלות. הסיבות לתופעה אינן ידועות והערכה היא כי שדיים מוגדלות בגוף גברי נובעות כנראה מסיבות תורשתיות, הורמונים נשיים החודרים לגופנו ממזונות שונים או אף ממחלות שונות ונטילת תרופות. בעבר, הפתרון שניתן לבעיית הגניקומסטיה היה ניתוח כירורגי בהרדמה מלאה, עובדה שהרתיעה גברים רבים. היום, קלות הטיפול בשיטת הבודיטייט, יחסית לטיפולים אחרים בתחום, מהווים יתרון בולט והעדפה לשיטת טיפול זו בעיקר בקרב גברים הסובלים מתופעת הגניקומסטיה. הטיפול להקטנת החזה הגברי בשיטת ה- BodyTite נחשבת להליך קל יחסית. התוצאות ניכרות מאוד ככל שהגניקומסטיה בנויה מרקמת שומן אותו ניתן להמיס ולשאוב. 
מכשיר ה BodyTite הביא לכך שרבים מהגברים הסובלים מבעיית הגניקומסטיה הבינו כי הפתרון כל כך פשוט וקל שכדאי ורצוי לטפל בבעיה ועל ידי כך שיפרו משמעותית את דימוי הגוף שלהם והחזירו לעצמם את הביטחון העצמי ותחושת הגבריות.

"הכרס הגברית", שבאה עם הגיל, כבר לא כל כך "גברית"... 

מה לא עשיתם כבר כדי להיפתר ממנה?! ממנתם את חדר הכושר, יצאתם לריצה וצעידות, רכבתם על אופניים בשבת מוקדם בבוקר אבל שום דבר לא עזר... היום החידושים הטכנולוגיים מגישים לנו "על מגש הכסף" מה שעד היום גם אם התאמצנו לא הצלחנו.

יתרונו הבולט של הבודיטייט הוא יכולתו להתמקד באזור בעייתי אחד בגוף. במקרה הזה – הבטן או כמו שאנו מכנים אותה "הכרס". ואחרי טיפול קצר אחד עודפי השומן בבטן לא יחזרו.

אתה שומר על צמיגי המכונית? מנקה את הצלחות שלך שלא יהיה לכלוך? ומה עם הצמיגים האישיים שלך? מתי דאגת להם לאחרונה? 

גם המותניים יכולים להוות בעיה אסתטית שהתעמלות ותזונה נכונה לא יכולים לעזור לה. וכמו בשאר "נקודות התורפה" שלנו גם כאן הפתרון הנח והקל של טיפול בשיטת הבודיטייט יכול לסייע ולפתור את הבעיה בטיפול בודד אחד וקצר. 

איך "הקסם" עובד? 

הטיפול במכשיר ה BodyTite מבוסס על תדרי רדיו. אלקטרודה אחת מוחדרת אל שכבת השומן ומשמשת גם כמוליך החום לצורך המסת שומן וגם כמסלק, וכל נוזלי השומן המומס נשאבים ומסולקים מהגוף. אלקטרודה שנייה בעלת שטח פנים גדול מוחזקת מעל העור ודואגת להידוק העור לאחר שהשומן סולק מהגוף. הרופאה מתאימה את הטיפול לכמות ועובי שכבת השומן. טיפולי המסת השומן בטכנולוגיית גלי רדיו מאפשרים לרופאה לחטב במהירות את אזור הכרס, המותניים והחזה הגברי בפעולה המצריכה פולשנות מזערית והרדמה מקומית בלבד. תיתכן נפיחות שתפחת בהדרגה עד היעלמותה הסופית לאחר מספר שבועות.

טיפול הבודיטייט הפתרון האידאלי בעודפי השומן בבטן.

המסת שומן לגבר - חזה ובטן

המסת שומן לגבר