מידע על שאיבת שומן | ד"ר אן גורביץ' - בודי טייט

שאיבת שומן ומתיחת העור בפעולה אחת

בשיטת Body Tite

דף הבית >> מידע על שאיבת שומן

 

מה ההבדל בין שאיבת שומן רגילה לשאיבת שומן באמצעות בודי טייט?

 

ישנם לא מעט יתרונות לשאיבת שומן בעזרת שיטת הבודי טייט על שאיבת השומן הקלאסית. נתחיל ביתרון הביצוע. שאיבת שומן רגילה מתבצעת בעזרת צינוריות ממתכת המוחדרות דרך חתכים בעור, ודרכן השומן נשאב החוצה. (אז כמו שהבנתם, שאיבת שומן בהליך פולשני.) בשאיבת שומן בעזרת הבודי טייט מתבצע בעזרת גלי רדיו RF ובו זמנית השומן נשאב דרך צינורית קטנה המוחדרת דרך חתך קטן.

היתרון הבא של שאיבת שומן באמצעות הבודי טייט על שאיבת השומן הרגילה, הוא זמן ההחלמה. לאחר שאיבת שומן רגילה זמן ההחלמה הינו ארוך ומלווה בכאבים מרובים, לעומת שאיבת שומן באמצעות בודי טייט, בה זמן ההחלמה הינו קצר, אמנם מלווה גם הוא בכאבים אבל פחות משאיבת שומן הרגילה.

בואו נדבר על יתרון נוסף ואני חושבת שהוא גם בין היתרונות הבולטים של שאיבת שומן בשיטת הבודי טייט. העור לאחר הניתוח, לאחר שאיבת שומן רגילה אנו מאבדים כמויות שומן, והוא עלול להתעוות בצורה לא אסתטית כלל.(כמו גל/קליפת תפוז) התכווצות העור תלויה גם בגיל המטופל. מגיל 35 אלסטיות העור יורדת, ולכן שאיבת שומן רגילה מחייבת מתיחה של העור. לעומת זאת שאיבת שומן בעזרת בודי טיט נעשית באמצעות אלקטרודות המוצמדות לעור ודרכן עוברים גלי רדיו, היוצרים גירוי ליצירת קולגן- העוזר להידוק ומיצוק העור. לאחר שאיבת שומן באמצעות השיטה החדשנית, העור מתהדק בצורה משמעותית, עד העלמות מוחלטת של קפל העור (בהתאם לכמות עור עודף).

 

איך לבחור איפה לעשות שאיבת שומן?


לא חסרים ברחבי הארץ רופאי אסתטיקה המבצעים שאיבת שומן באיזורי הגוף השונים. אך לא מכולם תצאו שבעי רצון. לפני שאתם בוחרים רופא אשר יבצע למענכם את שאיבת השומן בדקו את העבודות שלו, האם התוצאות שיצאו בשאיבת השומן עומדות בציפיות שלכם, ואל תתביישו לשאול חברים או משפחה. האהובים שלכם ימליצו לכם על הכי טוב. ד"ר אן גורביץ מבצעת שאיבת שומן באמצעות השיטה המהפכנית בודי טייט, בה תצאו שבעי רצון עם מקסימום תוצאות במינימום זמן.

אזורים שכיחים בהם מבצעים שאיבת שומן

שומן יכול להצטבר באזורים שונים בגופינו, מחלקם נצליח להיפטר ולחלקם נצטרך טיפול שאיבת שומן. האזור השכיח ביותר בו מבצעים שאיבת שומן הוא הבטן. לא מעט מהאוכלוסייה סובלים מעודף משקל בבטן. עוד מקומות בהם ניתן לבצע שאיבת שומן הם: ירכיים, סנטר וזרועות.
שאיבת שומן באמצעות בודי טייט מתבצעת על נשים וגברים כאחד. השיטה המהפכנית תעלה לכם חיוך על פניכם ותגרום לכם להגיד להתראות לשומן המיותר.

למי מתאים שאיבת שומן?
 

לא מעט אנשים סובלים מעודף משקל, עקב אכילת יתר של מזונות לא בריאים, חוץ מכך שהמאכלים האלו מזיקים לבריאות גופינו הם גם משמינים, והמון לפעמים. רוב האנשים מתחילים בדיאטות שונות כדי לסלק את השומן הלא רצוי מהגוף, לאחר זמן מסוים אכן השומנים מתחילים להצטמצם, אבל יש איזור ספציפי בגוף שהוא עקשן מכולם, ולא רוצה לעזוב אותנו (האיזור משתנה בין בני האדם). ולכן בשלב מסוים מחליטים לעשות שאיבת שומן. ד"ר אן גורביץ מבצעת שאיבת שומן באמצעות בודי טייט לאנשים המתאימים להליך זה. אצלנו תוכלו ליהנות משאיבת שומן בשיטה חדשנית ומוצלחת.
 

שאיבת שומן השיטה החדשנית

 

השיטה החדשנית לשאיבת שומן שמשגעת את כולם, משאירה אבק לשיטה הישנה והקלאסית. השיטה הקלסית לשאיבת שומן היא "לרסק" רקמת שומן בעזרת צינור חלול מתכתי, ולשאוב את כל השומן המפורק החוצה. השיטה החדשה של שאיבת שומן היא פחות פולשנית ונעשית בסיוע גלי רדיו RF, הממיסים את השומן ובו זמנית השומן מתפנה בעזרת צינורית דקה המוחדרת דרך חתך קטן בעור.

שאיבת שמן קלאסית
שאיבת שומן בודי טייט

מידע על שאיבת שומן