מרפאת ד"ר אן גורביץ | בודי טייט

שאיבת שומן ומתיחת העור בפעולה אחת

בשיטת Body Tite

דף הבית >> אודות >> מרפאת ד"ר אן גורביץ

ד"ר אן גורביץ' - מומחית בטיפולי בודי טייט

ד"ר גורביץ הנה מובילה בתחום בודי טייט בארץ ובעולם, עם מספר פעולות בשיטת בודי טייט הגדול ביותר.
את שאיבת השומן בטכניקת הבודי-טייט מבצעת ד"ר גורביץ במרכז רפואי המצויד בחדרי טיפול מתקדמים ביותר.   
ד"ר גורביץ פיתחה טכניקה ייחודית של Large Volume Liposuction בשיטת Body tite ושיטה מהפכנית BTS הנותנת אלטרנטיבה לאנשים עם השמנת יתר. BTS הנה שיטה מהפכנית הנועדה לאנשים עם BMI מעל 30 לאלטרנטיבה לניתוחי קיצור קיבה.

 

קראו עוד


תחום התעניינות נוסף של ד"ר גורביץ  הינו שיטות מתקדמות של גילוי מוקדם של סרטן השד. 
ד"ר גורביץ הייתה בין הרופאים הראשונה שהכניסה לשימוש אולטרסאונד שד תלת ממדי לגילוי מוקדם של סרטן השד. 
שיטת בודי טייט  מאפשרת להיפטר ממצבורי שומן עקשניים ובו זמנית למתוח את העור.
את פיתוח ה-Body Tite אפשר לתאר כהמצאה מהסוג של "איך לא חשבו על זה קודם?" זה אינו גימיק זמני אלא "הדבר הבא" בעולם הרפואה האסתטית.
 
אמנם המטרה בפיתוח הבודי טייט הייתה לסלק את השומן העודף מהגוף, אבל הממציאים הבינו שהסוד לפתוח מכשיר יעיל יותר טמון במצב הצבירה של השומן. הם הצליחו להפוך את תאי השומן לנוזלים באמצעות גלי רדיו (RF). גלי הרדיו יוצרים חום אשר ממיס את תאי השומן ומאפשר סילוקו מהגוף כנוזל בשיטה מהירה שכמעט אינה מותירה סימנים.
המכשיר פועל כ"מגהץ" אשר מעביר גלי רדיו בין שתי נקודות משני עברי עור הגוף במקום המטופל. חלקו העליון של המכשיר מכווץ ומהדק את העור שהתרוקן ממצבורי שומן ומונע הידלדלותו כך שתוצאות הפעולה הן חיטוב אסתטי, אחיד, נקי, ממוקד ומהיר.

גלי הרדיו אינם פוגעים ברקמות אחרות, ובנוסף תורמים לצריבת כלי הדם הזעירים הנמצאים ברקמת שומן וכך מונעים את הדימום. התהליך, אשר בסיומו המטופלת חוזרת במהרה לשגרת יומה, מבוצע ע"י כירורג ואורך בין שעה לשעתיים – תלוי אזור בגוף שבו מבוצעת השאיבה או ההמסה.

ד"ר אן גורביץ' מוסיפה ומציינת יתרון נוסף, משמעותי וייחודי של המכשיר: "מאחר והחדירה אל מצבורי השומן מדויקת ביותר, חימום הרקמות גורם לקולגן, האחראי על גמישות ומרקם העור, להתכווץ ולייצר קולגן הדומה מאד לקולגן הצעיר והגמיש המתמעט עם השנים"

ד"ר אן גורביץ' - כירורגית בכירה מומחית לכירורגיה כללית

מרפאת ד"ר אן גורביץ'